O nas

Jesteśmy mamami i od pierwszych chwil przygody pt. „macierzyństwo” cieszymy się i wikłamy w najróżniejsze problemy wychowawcze… i nie tylko. Wejście w nową rolę życiową, jaką jest macierzyństwo, niosło dla nas wyzwania związane z pogodzeniem ze sobą różnych ról: mamy, partnerki, kobiety, pracownika czy przedsiębiorcy.

Nasza inicjatywa, czyli prowadzenie grup wsparcia dla młodych mam, powstała z naszych potrzeb, które rodziły się do samego początku bycia mamą, a także wobec potrzeb, zgłaszanych przez inne kobiety i mężczyzn.

Mamy na celu pomóc Wam w odnalezieniu „własnych mocy”, które mogą ułatwić, ubogacić i lepiej zrozumieć rodzicielstwo, wychowanie i relacje z innymi ludźmi.

Spotkania prowadzą:

Ewelina Kowalska

Ewelina Kowalska: psycholog, trener zajęć grupowych, zawodowo zajmuję się wsparciem rodzin. Ukończyłam kurs szkoły dla rodziców i wychowawców „Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły” oraz kurs dla trenów grup „Urodziłam Życie”. Wcześniej związana byłam z warszawską Fundacją Sto Pociech. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Prowadzę grupy: Urodziłam Życie i Mamy Moc.

Aleksandra Rybkowska

Aleksandra Rybkowska: pedagog, psycholog, terapeuta w nurcie TSR, instruktor fitness. Obecnie praktykuję w swoim gabinecie terapeutycznym, współpracuję z Centrum Praw Kobiet. Pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym na oddziale dziennym i młodzieżowym. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku wczesnoszkolnym.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z nami (telefon, email, strona WWW).